EtusivuTilintarkastajat

Tilintarkastajat

Alla listatut tilintarkastajat ovat osoittaneet Procountor-osaamistaan käymällä tilintarkastus Procountorilla -koulutuksen tai osoittamalla pitkäaikaista kokemusta Procountorista kirjanpitotyössä.

Tilintarkastaja, haluatko yrityksesi listalle?

Listalle mukaan pääsy edellyttää tilintarkastus Procountorilla -koulutuksen käymistä tai vähintään kymmentä suoritettua tilintarkastusta Procountor-ohjelmistolla.

Aaltonen & Co Oy

Fredrikinkatu 61 A 5
00100 Helsinki

Yhteyshenkilö:
Jani Holmi
jani.holmi@aaltonenco.fi
0405836848

Kotisivut

APK Auditing Oy

Nuijamiestentie 5 A
00400 Helsinki

Yhteyshenkilö:
Aarto Hirvi
aarto@auditing.fi
050 337 6822

Kotisivut

Audit Control Oy

Kauppiaskatu 5 A
20100 Turku

Yhteyshenkilö:
Jaakko Gävert
jaakko.gavert@auditco.fi
050 051 5151

Kotisivut

Audit Green & Backman Oy Ab

Jokikatu 7 A
06100 Porvoo

Yhteyshenkilö:
Mats Green
mats.green@auditgb.fi
040 900 2994

Kotisivut

Audit Team Finland Oy

Karviaistie 9
00700 Helsinki

Yhteyshenkilö:
Pauli Jokinen
pauli.jokinen@auditteam.fi
040 043 9070

Kotisivut

Audit-Lex Oy

Ymmerstanmäki 9 C
02750 Espoo

Yhteyshenkilö:
Pasi Puranen, KHT
pasi.puranen@auditlex.fi
050 358 3557

Kotisivut

Auditia Oy

Lautatarhankatu 6
00580 Helsinki

Yhteyshenkilö:
Jani Käsnänen
jani.kasnanen@auditia.fi
050 505 8966

Kotisivut

AuditPlan Oy

Mariankatu 15 A 5
00170 Helsinki

Yhteyshenkilö:
Jonas Sandell, KHT
jonas.sandell@auditplan.fi
040 8385 029

Kotisivut

Auditum Tilintarkastus Oy

Pihapiirinkatu 12
20780 Kaarina

Yhteyshenkilö:
Juha Paloniemi, KHT
Juha.Paloniemi@Auditum-KHT.fi
(02) 2437 890

Kotisivut

BDO Oy

Vattuniemenranta 2
00210 Helsinki

Yhteyshenkilö:
Tomi Rimpinen
tomi.rimpinen@bdo.fi
040 587 1647

Kotisivut

Digital Audit Company Oy

Gate8 Business Park, Äyritie 8 A
01510 Vantaa

Yhteyshenkilö:
Harri Riekilä
harri@digitalauditcompany.fi
+358 50 354 8808

Kotisivut

Econoplan Group / Tilintarkastus Oy Jyväsjärvi & Co

Tietäjäntie 2, 2. krs.
02130 Espoo

Yhteyshenkilö:
Juha Jyväsjärvi
juha.jyvasjarvi@econoplan.fi
+358 50 050 3747

Kotisivut

Helkiö Audit Oy

Peltokuja 2B
02730 Espoo

Yhteyshenkilö:
Mikko Helkiö, HTM, JHTT, CIA
helkioaudit@gmail.com
050 383 7720

Kotisivut

Hill Audit Oy

Yrjönkatu 23 B 22
00100 Helsinki

Yhteyshenkilö:
Fredrik Bäck, HT, KHT
fredrik.back@hillaudit.fi
+358 50 5255 078

Kotisivut

HT Auditing Oy

Pitkämäenkatu 4 A
20250 Turku

Yhteyshenkilö:
HT Juha Heikkola
juha.heikkola@htauditing.fi
+358 50 5702 666

Kotisivut

Idman Vilén Grant Thornton Oy

Hatanpään Valtatie 26
33100 Tampere

Yhteyshenkilö:
Joonas Pekkinen
joonas.pekkinen@fi.gt.com
+358 41 463 1256

Kotisivut

J.Siikavuo Ky

Santaniitynkatu 2
04250 Kerava

Yhteyshenkilö:
Juha Siikavuo
juha.siikavuo@siikavuo.com
040 0800 778

Kotisivut

Juha Tissari Oy

Asemakatu 12
70100 Kuopio

Yhteyshenkilö:
Juha Tissari, KHT, JHTT
juha@tissari.fi
050 918 9345

Kotisivut

Kirkkonummen Tilintarkastustoimisto Oy

JHC, Hirsalantie 11
02420 Jorvas

Yhteyshenkilö:
Johanna Järvenpää
johanna.jarvenpaa@kirkkonummentilintarkastustoimisto.fi
050 350 7351

Kotisivut

KPMG Oy Ab

Palokunnankatu 9, 3.krs
13100 Hämeenlinna

Yhteyshenkilö:
Jari Kangasmäki
jari.kangasmaki@kpmg.fi
040 520 4163

Kotisivut

Lead Audit Oy

Hietalahdenranta 13
00180 Helsinki

Yhteyshenkilö:
Lauri Lehtoviita
lauri.lehtoviita@leadaudit.fi
044 2757865

Kotisivut

Mopal Oy

Myllytuvantie 3A
40640 Jyväskylä

Yhteyshenkilö:
Pirjo Moisio, KHT
pirjo.moisio@gmail.com
040 310 0124

Kotisivut

MS-Revisor Oy

Bulevardi 7
00120 Helsinki

Yhteyshenkilö:
Juha Kerimaa
juha.kerimaa@ms-revisor.fi
040 733 9839

Kotisivut

NeonAudit Oy, tilintarkastusyhteisö

Palopellonkatu 1 C
04250 Kerava

Yhteyshenkilö:
Sari Hakala, HT
sari.hakala@neonaudit.fi
050 4095 692

Kotisivut

Nexia Oy tilintarkastusyhteisö

Töölöntorinkatu 2
00260 Helsinki

Yhteyshenkilö:
Päivi Mishael
paivi.mishael@nexia.fi
050 043 9088

Kotisivut

Oy P.G. Forsell Ab

Lönnhammarintie 717
09120 Lohja

Yhteyshenkilö:
Peter Forsell
peter.forsell@2me.fi
+358 400 452 859

Kotisivut

PK Contoller Ky

Kalevapuisto 56
28120 Pori

Yhteyshenkilö:
Mervi Raitaniemi
mervi.raitaniemi@pkcontroller.com
+358 44 5876 608

Kotisivut

PK-Tilintarkastajat Oy, HTM-yhteisö

Kruutilantie 15
37700 Sääksmäki

Yhteyshenkilö:
Matti Tiura
matti.tiura@pk-tilintarkastajat.fi
+358 400 481 554

Kotisivut

Rantalainen Audit Oy

Hämeenkatu 4
05800 Hyvinkää

Yhteyshenkilö:
Eelis Salo
eelis.salo@rantalainenaudit.fi
+358 40 572 1121

Kotisivut

Rantalainen Audit Oy

Hämeenkatu 4
05800 Hyvinkää

Yhteyshenkilö:
Juuso Häkkinen
juuso.hakkinen@rantalainenaudit.fi
010 324 3122

Kotisivut

Red Hot Chili Devils Oy

Bulevardi 21
00180 Helsinki

Yhteyshenkilö:
Sari Menna
sari.menna@redhotchili.fi
+358 40 0319 058

Kotisivut

Revisium Oy

Vesijärvenkatu 11 A
15140 Lahti

Yhteyshenkilö:
Ville Valkonen, HT, JHT
ville.valkonen@revisium.fi
+358 50 373 7660

Kotisivut

Signia Tilintarkastus Oy

Laajalahden aukio 2 A 35
00330 Helsinki

Yhteyshenkilö:
Marko Reponen
marko.reponen@signia.fi
+358 50 4360 962

Kotisivut

SJ Audit Oy

Vinssikuja 1
90460 Oulunsalo

Yhteyshenkilö:
Suvi Joutsiniemi
suvi@sjaudit.fi
+358 400 905 372

Kotisivut

SYS Audit Oy

Sitratori 5
00420 Helsinki

Yhteyshenkilö:
Teemu Laitinen
teemu.laitinen@sysaudit.fi
+358 50 3850 192

Kotisivut

Talousnosturi Oy

Vilhonvuorenkatu 12
00500 Helsinki

Yhteyshenkilö:
Virva Saarinen
virva.saarinen@talousnosturi.fi
045 650 8633

Kotisivut

Talousvahvistus Oy

Pispalan valtatie 133
33270 Tampere

Yhteyshenkilö:
Jussi Pohjaranta
jussi.pohjaranta@talousvahvistus.fi
044 582 3025

Kotisivut

Talousvastuu Oy

Vapparintie 671
20960 Turku

Yhteyshenkilö:
Rauno Satopää
rauno.satopaa@pp.inet.fi
040 550 1054

Kotisivut

TALVEA Tarkastuspalvelut Oy

Pakkahuoneenkatu 12 B
90100 Oulu

Yhteyshenkilö:
KHT Marko Paasovaara
marko.paasovaara@talvea.fi
040 5885 032

Kotisivut

Tarkastamo Oy

Keernakatu 1 LH 1
33100 Tampere

Yhteyshenkilö:
Katja Latva-Pirilä, KHT
katja.latva-pirila@tarkastamo.fi
050 4678 935

Kotisivut

Tarkastamo Oy

Keernakatu 1 LH 1
33100 Tampere

Yhteyshenkilö:
Jari Kekki, HTM
jari.kekki@tarkastamo.fi
040 564 2640

Kotisivut

Tase-Koivu Oy Tilintarkastusyhteisö

Pitkämäenkatu 4 b
20250 Turku

Yhteyshenkilö:
Toni Koivu
toni.koivu@tase-koivu.fi
050 052 5628

Kotisivut

Tietotili Audit Oy

Nauvontie 6
00280 Helsinki

Yhteyshenkilö:
Veikko Virkki, KHT
veikko.virkki@tietotili.fi
+358 400 452 322

Kotisivut

Tiliekonomit Ky


Yhteyshenkilö:
Seija Siikanen
tiliekonomit.ky@saunalahti.fi
040 040 6149

Kotisivut

Tiliextra Oy, HTM-yhteisö


Yhteyshenkilö:
Matti J. Mäkinen, HTM
masa.makinen@tiliextra.fi
050 551 1000

Kotisivut

Tiliextra Oy, HTM-yhteisö


Yhteyshenkilö:
Jukka Prepula, HTM
jukka.prepula@tiliextra.fi
050 533 6742

Kotisivut

Tilikeisarit Oy

Puistokatu 3 B 18
00140 Helsinki

Yhteyshenkilö:
Jose Kautonen, KHT
jose.kautonen@tilikeisarit.fi
050 577 9788

Kotisivut

Tilintarkastamo Klemetti Oy


Yhteyshenkilö:
Christian Klemetti
christian@tilintarkastamo.fi
044 555 5668

Kotisivut

Tilintarkastus Anna Ratilainen Ky

Vasamankaari 2 C 18
33450 Siivikkala

Yhteyshenkilö:
Anna Ratilainen
anna.ratilainen@outlook.com

Kotisivut

Tilintarkastus Hukka Oy

Matkailutie 312
85100 Kalajoki

Yhteyshenkilö:
Heidi Hukka
heidi@tilintarkastushukka.fi
040 073 8131

Kotisivut

Tilintarkastus Kautto Oy

Linnankatu 6 B
87100 Kajaani

Yhteyshenkilö:
Tauno Kautto, HT
toimisto@tt-kautto.fi
+358 50 3528 519

Kotisivut

Tilintarkastus Kautto Oy

Tietotie 2
90460 Oulunsalo

Yhteyshenkilö:
Tauno Kautto, HT
toimisto@tt-kautto.fi
+358 50 3528 519

Kotisivut

Tilintarkastus Rantalainen Oy

Hämeenkatu 4
05800 Hyvinkää

Yhteyshenkilö:
Paula Roima, KHT, HT
paula.roima@rantalainenaudit.fi
+358 50 3767 267

Kotisivut

Tilintarkastus Riuttanen Oy

Yliopistonkatu 28 b
40100 Jyväskylä

Yhteyshenkilö:
Sami Kiviluoma
sami.kiviluoma@sysaudit.fi
045 6784 633

Kotisivut

Tilintarkastus T. Virkilä Oy

Vilkenintie 17 C
00640 Helsinki

Yhteyshenkilö:
Timo Virkilä
timo.virkila@hotmail.com
040 756 9640

Kotisivut

Tilintarkastus Turpiainen Oy

Kankurinkatu 4-6
05830 Hyvinkää

Yhteyshenkilö:
Janne Turpiainen
janne.turpiainen@ttaudit.fi
050 027 2557

Kotisivut

Tilintarkastustoimisto Jan M. Toppari Oy


Espoo

Yhteyshenkilö:
Jan Toppari
jan.toppari@toppariaudit.fi
044 093 3383

Kotisivut

Tilintarkastustoimisto Kari Pöyhönen Ky

Taimistonakatu 19
05880 Hyvinkää

Yhteyshenkilö:
Kari Pöyhönen
kari.poyhonen@kpoyhonenky.fi
0400 540 027

Kotisivut

Tilintarkastustoimisto Korkeamäki Oy

Erottajankatu 9 A 11
00130 Helsinki

Yhteyshenkilö:
Ari-Matti Korkeamäki
korkeamakiarimatti@gmail.com
050 500 3398

Kotisivut

Tilintarkastustoimisto Lydman Oy

Keskiyöntie 25 F
02210 Espoo

Yhteyshenkilö:
Kari Lydman
karilydman@gmail.com
050 050 8865

Kotisivut

Tilintarkastustoimisto Ojala & Tarkela Oy, HTM-yhteisö

Itäkatu 1-5 B 67
00930 Helsinki

Yhteyshenkilö:
Virve Hiljanen
hiljanen@tilintarkastus.org
040 7306 800

Kotisivut

Tilintarkastustoimisto Selinheimo Oy

Valimokuja 1
01510 Vantaa

Yhteyshenkilö:
Ilkka Vairimaa
ilkka.vairimaa@selinheimo.fi
09 8573 711

Kotisivut

Tilintarkastustoimisto Valppaana Oy

Huuhkajankatu 7
37140 Nokia

Yhteyshenkilö:
Viljami Valpas
viljami@valppaana.com
050 4112 187

Kotisivut

Tilitaitajat


Yhteyshenkilö:
Jukka-Pekka Kiilunen
jp@tilitaitajat.fi
040 055 4007

Kotisivut

Uudenmaan Tilintarkastus Oy

Agneksenkuja 4
06650 Hamari

Yhteyshenkilö:
Jukka Lampila
jukka.lampila@uudenmaantilintarkastus.fi
040 861 3484

Kotisivut