EtusivuProcountorin kouluttajaverkosto

Procountorin kouluttajaverkosto ja kouluttajahaku

Tarjoamme Procountor-koulutusta kattavan ja ammattitaitoisen kouluttajaverkoston. Kouluttajaverkosto on käytettävissä joustavasti ympäri Suomea.

Kouluttajaverkoston jäsenet voivat toimia Accountor Finagon alihankkijoina Accountor Finagolta tilatuissa Procountor-ohjelmiston koulutuksissa. Voit myös itse olla suoraan yhteydessä kouluttajaverkoston jäseniin ja ostaa heiltä Procountor-koulutuksia tai -konsultointeja.

Kouluttajaverkostoon kuuluminen on merkki yhteistyökumppanin erittäin laadukkaasta ja laaja-alaisesta taloushallinnon osaamisesta. Kouluttajaverkoston kouluttajat ovat kaikki sertifioituja Procountor-käyttäjiä. Heillä on käytössään Procountorin koko koulutusmateriaali ja Accountor Finagon yhteyshenkilön tuki. Kouluttajaverkoston kouluttajilla on samat koulutuksia koskevat laatuvaatimukset kuin Procountor-ohjelmiston omilla kouluttajilla. He ovat pitkänlinjan Procountor-ammattilaisia, joilla voi olla jopa 10-vuoden kokemus Procountorin käytöstä.

Accountor Finago ylläpitää listausta kouluttajaverkoston jäsenistä tällä sivulla. Nämä suositellut kouluttajat ovat käyneet kouluttajavalmennuksen, läpäisseet siihen liittyvän kokeen sekä sitoutuneet noudattamaan Procountorin kouluttajaverkostolle laadittuja sääntöjä ja ohjeita.

Kouluttajat

Asta Daniel

Soluva Oy
asta.daniel@soluva.fi
040 073 6030

Kouluttaa seuraavilla alueilla: Uusimaa

Tarjoaa etäkoulutusta: Kyllä

Kotisivut

Simo Hattara

Tili-Avekki Oy
simo.hattara@azets.com
040 760 9213

Kouluttaa seuraavilla alueilla: Varsinais-Suomi

Tarjoaa etäkoulutusta: Kyllä

Kotisivut

Janne Hirttiö

Yrityspalvelut Hirttiö Oy
janne.hirttio@yphirttio.fi
050 4416 039

Kouluttaa seuraavilla alueilla: Lappi

Tarjoaa etäkoulutusta: Kyllä

Kotisivut

Merja Joensuu

eBalance Talouspalvelut Oy
talouspalvelut@ebalance.fi
040 5802 236

Kouluttaa seuraavilla alueilla: Uusimaa

Tarjoaa etäkoulutusta: Kyllä

Kotisivut

Sari Kaski

Soluva Oy
sari.kaski@soluva.fi
050 4362 399

Kouluttaa seuraavilla alueilla: Uusimaa

Tarjoaa etäkoulutusta: Kyllä

Kotisivut

Pirjo Keimiöniemi

Tilipalvelu P. Keimiöniemi
pirjo.keimioniemi@outlook.com
044 976 5285

Kouluttaa seuraavilla alueilla: Pohjois-Pohjanmaa

Tarjoaa etäkoulutusta: Kyllä

Kielo Kekäläinen

KV-Tili Oy
kielo.kekalainen@kv-tili.fi
040 831 5660

Kouluttaa seuraavilla alueilla: Uusimaa

Tarjoaa etäkoulutusta: Ei

Kotisivut

Niina Kilponen

Verkkokauppatilit / Tilkas Oy
niina.kilponen@verkkokauppatilit.fi
044 284 8162

Kouluttaa seuraavilla alueilla: Pohjois-Savo

Tarjoaa etäkoulutusta: Ei

Kotisivut

Kimmo Kontturi

Talouspäällikkö.net Oy
kimmo.kontturi@talouspaallikko.net
050 595 7498

Kouluttaa seuraavilla alueilla: Keski-Suomi

Tarjoaa etäkoulutusta: Kyllä

Kotisivut

Risse Lundius

Digikonttori
risse@digikonttori.fi
0440 507 209

Tarjoaa etäkoulutusta: Kyllä

Anne Mertaoja

Talouskonsultointi Mertaoja Oy
anne@mertaoja.com
050 592 3168

Kouluttaa seuraavilla alueilla: Uusimaa

Tarjoaa etäkoulutusta: Kyllä

Kotisivut

Katri Niskanen

Soluva Oy
katri.niskanen@soluva.fi
040 595 0950

Kouluttaa seuraavilla alueilla: Uusimaa

Tarjoaa etäkoulutusta: Kyllä

Kotisivut

Satu Pessinen

Tilikirjurit Oy
info@tilikirjurit.fi
040 7797 630

Kouluttaa seuraavilla alueilla: Uusimaa

Tarjoaa etäkoulutusta: Kyllä

Kotisivut

Anne Pirjola

Tuloskuu Oy
anne@tuloskuu.fi
040 081 1853

Kouluttaa seuraavilla alueilla: Uusimaa

Tarjoaa etäkoulutusta: Kyllä

Kotisivut

Anu Reniers

Paperless Oy
anu@paperless.fi
040 5304 664

Kouluttaa seuraavilla alueilla: Uusimaa

Tarjoaa etäkoulutusta: Kyllä

Kotisivut

Kati Rissa

Select Financial Services Oy
kati@selectfinancial.fi
050 380 9432

Kouluttaa seuraavilla alueilla: Varsinais-Suomi

Tarjoaa etäkoulutusta: Kyllä

Kotisivut

Aino Roivainen

HA Office Oy
aino@haoffice.fi
050 548 2465

Kouluttaa seuraavilla alueilla: Pirkanmaa

Tarjoaa etäkoulutusta: Kyllä

Kotisivut

Tomas Ruotsalainen

Tilitoimisto Wanha Werstas Oy
tomas@tiliwerstas.fi
040 531 1737

Kouluttaa seuraavilla alueilla: Pohjanmaa

Tarjoaa etäkoulutusta: Kyllä

Kotisivut

Anne Saari

Taloushallinto Aureus Oy
anne.saari@aureus.fi
040 513 0589

Kouluttaa seuraavilla alueilla: Uusimaa

Tarjoaa etäkoulutusta: Kyllä

Kotisivut

Susanna Salminen

Accounting Rocks Oy
susanna.salminen@accountingrocks.fi
040 8095 999

Kouluttaa seuraavilla alueilla: Uusimaa

Tarjoaa etäkoulutusta: Ei

Kotisivut

Tuija Seppä

Controlway Oy
controlway@controlway.fi
040 088 1135

Kouluttaa seuraavilla alueilla: Pirkanmaa

Tarjoaa etäkoulutusta: Ei

Kotisivut

Salla Sergelius

Tili-Avekki Oy
salla.sergelius@azets.com
010 756 4994

Kouluttaa seuraavilla alueilla: Varsinais-Suomi

Tarjoaa etäkoulutusta: Kyllä

Kotisivut

Kaisa Siponen

Controlway Oy
controlway@controlway.fi
040 088 1135

Kouluttaa seuraavilla alueilla: Pirkanmaa

Tarjoaa etäkoulutusta: Kyllä

Kotisivut

Johanna Vuorto-Honkala

EMU Growth Partners
johanna.vuorto-honkala@emu.fi
050 548 1919

Kouluttaa seuraavilla alueilla: Uusimaa

Tarjoaa etäkoulutusta: Kyllä

Kotisivut

Varaa koulutus

Voit varata etäyhteydellä yrityksen Teho-starttipaketin 3 h etäkoulutuksen tai muuhun starttipakettiin kuuluvan 2 h etäkoulutuksen kouluttajaverkostolaiseltamme myös alla olevan lomakkeen kautta.